Nejnovější recenze ze sekce Lampy pro světelnou terapii

Ověřený zákazník Testuj.to Žanet

Přidáno: 30. června 2021

• Krásný design
  • Zlepšení spánku

Velmi hezká designová lampa s uklidňujícím světlem. Pozoruji zlepšení spánku celé rodiny. Objektivně mohu posoudit zlepšení mého spánku, hluboký spánek se mi prodloužil z 20 min na 2-2,5 hodiny, citím se méně unavená i po kratší noci. Děti se v noci méně budí. Jiný vliv nedokážu objektivně posoudit.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 29. června 2021

• Moderní vzhled
  • Somavedic nijak nebliká, pouze svítí v několika barvách
  • Příjemné na pohled
  • Opravdu nasadil jinou atmosféru a to hned po zapojení do zásuvky
  • Vysoká cena
  • Nutnost mít Somavedic v zásuvce, uvítala bych verzi bezkabelovou, nemohu si tak světlo dát kamkoliv chci
  • Světlo je poměrně velké, a tak si na něj člověk musí vyčlenit místo

Účinek harmonizačního světla jsem pocítila ihned po zapojení do zásuvky. Moc jsem tomu zprvu nevěřila, ale opravdu to funguje na psychickou stránku člověka. Cítila jsem se uklidněná a bez stresu (a to i v období zkoušek nebo 12-ti hodinové práci na HO). Díky tomu se mi zlepšil i spánek. Za jediné nevýhody bych považovala vysokou cenu a to, že je Somavedic závislý na přístupu k zásuvce. Uvítala bych verzi bezkabelovou, abych si jej mohla umístit kamkoliv (i do chodby).

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 28. června 2021

• hezký tvar
  • hezky svítí
  • Něco vyzařuje

Lampa Somavedic Sky má zdřejmě na mě harmonizující účinky. Hned na začátku mi bylo zle. Vypadalo to jako alergie, která trvala pouze týden a dál nic. Přišlo mi to spíše jako čištění se. Každý den u lampy sedím a pracuji. Je to hezký tvar a hezky svítí. Na mě působí uklidňujícím dojmem.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Přidáno: 27. června 2021

• vzhled
  • vysoká cena

Myslím si, že je somavedic sky krásným doplňkem do každé domácnosti. Žádné změny jsem však nezaznamenala, nejspíš proto, že na tyto věci zkrátka nevěřím. Avšak pokud jste příznivcem minerálů a věříte jejich síle, určitě bych vám tento produkt doporučila.

Beurer TL 90

Beurer TL 90

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Lucie H.

Přidáno: 23. května 2021

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Na zimní ponuré měsíce perfektní
  • je veliká

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Biostimul BS 103

Biostimul BS 103

Ověřený zákazník Arthrocentrum Pavel

Přidáno: 9. května 2021

Zakoupeno v Arthrocentrum

Produkt funguje, zdravotní potíže zvolna ustupují.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

Přidáno: 7. května 2021

• Kvalitní provedení
  • Barvy hlavně večer
  • Luxusní desing
  • Vysoká cena

Na mě Somadevic zapůsobil hned ...Již po prvním zapnutí Somavedic Sky jsem se cítila lépe, klidnější. Mívám problémy se spaním , včera po zapnutí Somavedicu jsem usnula hned i dětem se lépe usínalo. Příjemné barvy hlavně večer kdy je tma . Provedení je kvalitní , ..

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 17. března 2021

• posiluje imunitu
  • harmonizuje prostor a vodu
  • pomáhá k detoxikaci organismu
  • zlepšuje spánek
  • krásný design
  • žádná negativa, pro někoho možná cena

Nejsilnější Somavedic Amber má nejen krásný design, ale skvěle pomáhá harmonizovat prostředí a vodu. Právě voda, kterou v jeho blízkosti necháte odstát, chutná úplně jinak, dá se říci, že je jakoby lehčí. Od začátku používání se nám také vyhýbají nemoci a zlepšil se spánek. Je však nutné počítat i s dočasnými nepříjemnými pocity, které souvisí s detoxikací organismu - častější bolest hlavy, únava. U každého trvají jinak dlouho, proto je potřeba mít trpělivost. I když někoho může odradit vyšší cena, tak zdraví za tu investici určitě stojí.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 16. března 2021

• Vzhedově je příjemný.
  • Nemám žádné mínusy.

Produkt mám v kuchyni, protože mám malý byt, což mi tento Somavedic právě vyhovuje. Během pár dnů jsem cítila celkové zklidnění, mám v kuchyni džbán s vodou a ač je asi 5 metrů daleko od Somavedictu, voda je lahodná a měkčí. Zjistila jsem, že i u sousedů je klidněji. Nedávno jsem byla na Bicomu a paní tam měla také Somavedic a říkala, že se doporučuje lidem, kteří léčí a zabývají se energií a mají ho pro svoji ochranu zdraví.

Ověřený zákazník Testuj.to Irena

Přidáno: 14. března 2021

• harmonizace prostoru
  • kvalitnější spánek
  • výrazné zlepšení imunity
  • méně stresu
  • krásný nadčasový design
  • Nic neshledávám, možná jen vyšší pořizovací cena, pokud by bylo možno na splátky, bylo by to skvělé

Prémiový model Medic Amber od Somavedicu je opravdová bomba! Používáme tento model již více než dva měsíce a výsledky jsou VYNIKAJÍCÍ! První týden, byl pro nás všechny trochu náročnější, díky počáteční detoxikaci. Ovšem nyní si jej nemůžeme vynachválit. Postupně se nám zlepšuje nejen spánek, ale i imunita. Nejlepší výsledky jsou vidět u našich dětí, které za poslední rok a půl, po nástupu do školky byly neustále nemocné – každý měsíc jeden nebo druhý. Od té doby, co máme doma Medic Amber žádné nachlazení ani „rýmička“ nemají šanci. Je to až neuvěřitelné! Navíc tento model dokáže harmonizovat nejen prostředí, ale i vodu, která chutná tak nějak jinak, mnohem lépe. Stačí sklenici s vodou postavit na 15 – 20 minut vedle Somavedicu a je hotovo – konečně také díky tomu dodržuji pitný režim. I když jsou pořizovací náklady na Somavedic poněkud vyšší, určitě se do něj investice vyplatí, jelikož zdraví (nejen) u dětí a domácí harmonie jsou k nezaplacení.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 10. března 2021

• účinky
  • vzhled (hlavně večer)
  • barvy
  • nic negativního na produktu nevnímám

Sovadedic Sky jsem si pořídila již k prvnímu Somavedicu Uran. Barva typu Sky je velice příjmená, hlavně v noci příjemně svítí, barvy jsou harmonické, že i pohled na tento typ uklidňuje. Nechala jsem ho na chodbě u místnosti, kde spí syn a často se budil. Nyní má klidný spánek a věřím, že je to i díky působení Somavediců u nás doma.

Beurer TL 70

Beurer TL 70

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. března 2021

Zakoupeno v K24.cz

• Přínos pro udržování zdraví.
  • Nevím, mám krátkou dobu v provozu.

Ověřený zákazník Biolampa.net renata

Přidáno: 27. února 2021

Zakoupeno v Biolampa.net

zatím ( 3 týdny) a účinky ihned, zmírnění bolesti kolene,
používám denně, velmi praktické malé provedení, na ramena, kůži a velmi příjemné analgetikum. Opravdu stojí za tu investici, velký pomocník.

Ověřený zákazník Zdravý-obchod Ověřený zákazník

Přidáno: 24. prosince 2020

Zakoupeno v Zdravý-obchod

• možnost použití na baterii
  • elastický popruh pro připevnění na ozařované místo s adaptérem
  • zatím žádná

Přidáno: 18. prosince 2020

• Tvar
  • Záře
  • Barva
  • Účinek očištění a chuti vody
Beurer TL 45

Beurer TL 45

Ověřený zákazník Electro World Radim

Přidáno: 25. listopadu 2020

Zakoupeno v Electro World

• Skladné a intenzivní světlo, nastavitelné 3 intenzity a barvy světla.
UNIQ LYFRO BEAM kapesní UVC LED dezinfekční hůlka

UNIQ LYFRO BEAM kapesní UVC LED dezinfekční hůlka

Ověřený zákazník MOBLER Ověřený zákazník

Přidáno: 11. listopadu 2020

Zakoupeno v MOBLER

Děkuji za zaslání, kapesní desinfekční hůlka je pro dobrý pocit, že něco pro desinfekci dělám, jenom mám dojem, že výkon je dost malý, odpovídá samozřejmě názvu - je kapesní.
Zdravím Vás B.V.

Somavedic Medic 5G

varchar varchar

Přidáno: 26. října 2020

• placeboefekt
  • mimo placeboefekt vyhozený peníze

Zobrazuji 61 - 80 ze 181 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...10