Somavedic Sky

• kvalitnější spánek
    • vyrovnanost
    • vzhled produktu
    • z počátku hodně silný účinek

Mezi klady harmonizačního světla Somavedic Sky bych zařadila především lepší, kvalitnější a hlubší spánek, dále pocítění větší vyrovnanosti a schopnosti řešit věci s větším klidem. Produkt má velmi zajímavé a luxusní provedení, ve tmě hezky barevně svítí.

• design
    • účinek

Harmonizační světlo Somavedic Sky je v mém bytě skvělým doplňkem, krásně svítí a doplňuje prostor. Bohužel nemám pocit, že by se něco nějak extra zlepšilo, a i když, nemyslím si, že by to bylo jen díky této lampě. Nějaké velké změny jsem nezaznamel. Spánek mám stejný a ani stresu nemám méně.

• Příjemné světlo
    • Schopnost harmonizace domova

Velmi příjemně mě překvapil design. Opravdu krásně se vyjímá v místnosti jako bytový doplněk a večer příjemně svítí. Somavedic máme v novostavbě, kde bydlíme rok a za tu dobu jsme neměli problém se spánkem a myslím si, že Somavedic Sky je takovou naší třešničkou k harmonii domova. Už vícekrát se mi totiž stalo, že mi návštěva nezávisle na sobě řekla, že se u nás cítí moc příjemně. Nejen my, ale i naše rodina měla možnost produkty od Somavedicu vyzkoušet a všichni jsme s ním spokojeni. Proto bych určitě doporučila tento produkt do každé domácnosti.

Somavedic Sky Vám může být velmi nápomocen při vaší cestě životem. Snese pro vás na zem kousek magického nebe a zlepší váš život. Ať už máte problém s kvalitou spánku nebo potřebujete snížit působení negativních vlivů na vaše tělo, mysl či duši, kterým jsme neustále vystaveni. Účinky modelu Somavedic Sky zahrnují povznášející klid, rovnováhu, harmonii, zlepšení koncentrace, intenzivnější regeneraci organizmu a kvalitnější spánek.

• Eliminace negativních vlivů: elektromagnetického pole, geobiologických zlomů, volných radikálů
  • Prostředí: rodinné domy a byty ve městech, rehabilitační centra, kanceláře, obchody atd.
  • Korpus: ručně foukané křišťálové sklo uvnitř potaženo stříbrem
  • Srdce: Teslova cívka, polodrahokamy, drahokamy a vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)

Platba: dobírkou (kartou i hotově) nebo online bankovním převodem

Zboží skladem, expedujeme ihned

JAK SOMAVEDIC FUNGUJE?

Dle vědeckých poznatků vše živé a neživé vibruje na určité frekvenci. Jednotlivé kameny uspořádané v různých kombinacích ruší negativní vlivy patogenů, geopatogenních zón, elektromagnetického záření z mobilů, wi-fi, Bluetooth, dálkových ovladačů a další elektroniky, které vibrují v určitém frekvenčním rozmezí. Frekvence ze Somavedicu dosahují 30 metrů všemi směry. Pro maximální dosah Somavedicu SKY je ideální umístění mimo hliníkové podkady a minimálně půl metru od elektrospotřebičů.

• Somavedic SKY nepotřebuje údržbu. Díky připojení Somavedic Sky do elektrické sítě jsou kameny neustále propojeny se svým přirozeným prostředím, se zemí. Energetické čištění díky tomu probíhá samo.
  • Model umistěme zhruba do středu prostoru, který chceme harmonizovat.
  • Na Somavedicu nic nenastavujeme. Po zapojení do zásuvky se zkontroluje rozsvícení všech LED diod.
  • Somavedic SKY nechme stále zapnutý. Spotřebuje kolem 1kWh měsíčně, což je při dnešních cenách za energie kolem 5 Kč za měsíc.
  • V případě cestování více jak na dva dny, vemte Somavedic SKY s sebou.

ŽIVOTNOST SOMAVEDICU

Životnost Somavedicu je 5 let, ale ve skutečni se předpokládá životnost 7-10 let. Vychází se z udržitelnosti energetického potenciálu kamenů a dalších materiálů. Somavedic SKY funguje na 100 % v případě, že po 5 letech svítí všechny LED diody. V případě zájmu se mohou zákazníci obrátit na výrobce a nechat svůj Somavedic SKY otestovat.

Unikátní je dvouměsíční zkušební doba, kdy si Somavedic SKY můžete v klidu vyzkoušet a teprve pak se rozhodnout, zda si jej necháte. Do dvou měsíců ho můžete vrátit bez udání důvodu.

Obsah balení

USB kabel s cestovním adaptérem pro zapojení do zásuvek různých světových standardů.

4zákazníci nedoporučují produkt

• účinek

• Příjemné světlo
    • Schopnost harmonizace domova

• Spotřeba elektřiny
    • Barvy diod- červená, modrá a bílá
    • Bez složitých návodů, jen se zapne
    • Možná lepší usínání/spánek
    • Pro mě bez efektu
    • Musí být neustále zaplý, i přes noc, což může někomu vadit

Somavedic stačí pouze zapnout a ihned by měl začít fungovat. Svítí třemi barvami - červená, modrá a bílá, na které, když se zadíváte, tak jsou relativně uklidňující. To je ale za mě vše. Jediné co jsem tak vypozorovala, je lepší spánek, ale může to být i vyčerpáním z mateřské a u dcery to může být ovlivněno tím, že začala spát na břiše, manžel nevypozoroval nic. Designově je to hezká lampička, která musí být neustále zapojená a to i v noci, takže k posteli bych jí nedávala. Naštěstí však nežere tolik elektřiny a obsluha je velmi jednoduchá, jen Somavedic zapojíte do zásuvky.

• Luxusní balení
    • Krásný vzhled
    • Mírný svit
    • Malá spotřeba
    • lepší kvalita spánku
    • sklo
    • nelze vypnout svit
    • Neprokazatelné účinky

Somavedic Sky zaujme svým luxusním zpracováním a vzhledem. Pociťuji zlepšení spánku a míry stresu. Nicméně nedokážu potvrdit ani vyvrátit jeho vliv na lidský organismus. V noci svítí a nelze vypnout je nutno jej mít v obýváku, kde nespíte. Někoho může odradit jeho vysoká pořizovací cena.

• Krásný design
    • Zlepšení spánku

Velmi hezká designová lampa s uklidňujícím světlem. Pozoruji zlepšení spánku celé rodiny. Objektivně mohu posoudit zlepšení mého spánku, hluboký spánek se mi prodloužil z 20 min na 2-2,5 hodiny, citím se méně unavená i po kratší noci. Děti se v noci méně budí. Jiný vliv nedokážu objektivně posoudit.

• Moderní vzhled
    • Somavedic nijak nebliká, pouze svítí v několika barvách
    • Příjemné na pohled
    • Opravdu nasadil jinou atmosféru a to hned po zapojení do zásuvky
    • Vysoká cena
    • Nutnost mít Somavedic v zásuvce, uvítala bych verzi bezkabelovou, nemohu si tak světlo dát kamkoliv chci
    • Světlo je poměrně velké, a tak si na něj člověk musí vyčlenit místo

Účinek harmonizačního světla jsem pocítila ihned po zapojení do zásuvky. Moc jsem tomu zprvu nevěřila, ale opravdu to funguje na psychickou stránku člověka. Cítila jsem se uklidněná a bez stresu (a to i v období zkoušek nebo 12-ti hodinové práci na HO). Díky tomu se mi zlepšil i spánek. Za jediné nevýhody bych považovala vysokou cenu a to, že je Somavedic závislý na přístupu k zásuvce. Uvítala bych verzi bezkabelovou, abych si jej mohla umístit kamkoliv (i do chodby).

• hezký tvar
    • hezky svítí
    • Něco vyzařuje

Lampa Somavedic Sky má zdřejmě na mě harmonizující účinky. Hned na začátku mi bylo zle. Vypadalo to jako alergie, která trvala pouze týden a dál nic. Přišlo mi to spíše jako čištění se. Každý den u lampy sedím a pracuji. Je to hezký tvar a hezky svítí. Na mě působí uklidňujícím dojmem.

• vzhled
    • vysoká cena

Myslím si, že je somavedic sky krásným doplňkem do každé domácnosti. Žádné změny jsem však nezaznamenala, nejspíš proto, že na tyto věci zkrátka nevěřím. Avšak pokud jste příznivcem minerálů a věříte jejich síle, určitě bych vám tento produkt doporučila.

• Kvalitní provedení
    • Barvy hlavně večer
    • Luxusní desing
    • Vysoká cena

Na mě Somadevic zapůsobil hned ...Již po prvním zapnutí Somavedic Sky jsem se cítila lépe, klidnější. Mívám problémy se spaním , včera po zapnutí Somavedicu jsem usnula hned i dětem se lépe usínalo. Příjemné barvy hlavně večer kdy je tma . Provedení je kvalitní , ..