Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Rozumím

Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Lanaform Lumino Plus

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Lanaform Lumino Plus

Aktuálně nejnižší cena: 2 943 Kč

  • Zobrazit:
  • Od počátku věků
Průměrná cena
Minimální cena

Hlídání ceny

Lanaform Lumino Plus

Aktuálně nejnižší cena: 2 943 Kč

Specifikace

Popis

Lampa pro světelnou terapii Lumino Plus bojuje proti příznakům deprese a únavy produkováním světla s vysokým koeficientem luxů. Světlo a jeho intenzita má velký vliv na vitální procesy našeho organismu. Během podzimu a zimu intenzita slunečního záření prudce klesá. Běžné umělé osvětlení budov není samo o sobě schopno nahradit tento nedostatek přírodního světla. Důsledky tohoto úbytku jsou ztráta elánu a energie, nespavost, melancholie, problémy s koncentrací a raním vstáváním. Všechny tyto symptomy lze jednoduše shrnout do výrazu "sezónní či zimní deprese". Mnozí odborníci z oblasti péče... Celý popis

Parametry produktu

Barva
bílé

Recenze

Produkt nemá žádné recenze.

Recenze

Lanaform Lumino Plus

Statistika hodnocení produktu

0 %

Průměr z 0 hodnocení

0
2
0
0
0
Zobrazit celou statistiku

Doporučení od zákazníků

0
zákazníků doporučuje tento produkt
0
zákazníků nedoporučuje tento produkt

Produkt nemá žádné recenze.

Parametry produktu

Lanaform Lumino Plus
Barva
bílé

Popis produktu

Lampa pro světelnou terapii Lumino Plus bojuje proti příznakům deprese a únavy produkováním světla s vysokým koeficientem luxů.

Světlo a jeho intenzita má velký vliv na vitální procesy našeho organismu. Během podzimu a zimu intenzita slunečního záření prudce klesá. Běžné umělé osvětlení budov není samo o sobě schopno nahradit tento nedostatek přírodního světla. Důsledky tohoto úbytku jsou ztráta elánu a energie, nespavost, melancholie, problémy s koncentrací a raním vstáváním. Všechny tyto symptomy lze jednoduše shrnout do výrazu "sezónní či zimní deprese". Mnozí odborníci z oblasti péče o zdraví se shodují na tom, že v boji se zimní depresí pomáhají blahodárné účinky světelného záření. Společnost Lanaform tedy vyvinula toto speciální světelné zařízení, které Vám umožní užívat si kvalitního osvětlení, které potřebujete pro boj se zimní depresí. Princip zařízení Lumino Plus spočívá ve vyzařování velmi jasného světla, které nahrazuje přirozené sluneční záření. Světlo vydávané zařízením Lumino Plus přirozeným způsobem obnovuje základní světelné signály, díky kterým se cítíme šťastni a plni energie. Lumino plus můžeme použít kdekoliv a kdykoliv a přitom se můžete věnovat běžným činnostem, jako je čtení, psaní nebo kancelářské práce.

Bojujte s příznaky deprese a nedostatku světla užíváním světelné terapie a lampy Lumino Plus

Lampa pro světelnou terapii Lumino Plus využívá velmi jasné světlo (kolem 14 000 lux*), které simuluje sluneční záření.

Toto světlo nebliká a nehřeje a má pozitivní vliv na náladu obecně, morálku osob trpících tzv. zimním blues nebo trpí únavou z důvodu nedostatku slunečního záření v období pochmurných dnů.

Lampu Lumino Plus a její výhody poskytovaného denního světla můžete ocenit kdykoliv, hlavně během temných zimních dnů!

Abychom chránili pokožku, lampa nevyzařuje UV a infračervené záření.

Je ekonomická, má životnost 10 000 hodin a má nízkou spotřebu energie.

Lampa pro světelnou terapii Lumino Plus je vybavena dvěma funkcemi svítivosti. *14 000 Lux na vzdálenost 17 cm.  

Specifikace :

  • Maximální intenzita : 14 000 Lux
  • Trubice : 3 fluorescentní zářivky 36 W

2 intenzity světla

  • Životnost : 10 000 h
  • Napájení : 230 V
  • Frekvence : 50 Hz
  • Příkon : 72 W
  • Rozměry : 50 x 35 x 10 cm
  • Hmotnost : 4.4 kg

Certifikáty :   

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Kontaktujte nás